EstBAN ja AS Harju Elekter alustavad koostööd
Meil on rõõm teatada, et novembri alguses sõlmisime koostöölepingu ASiga Harju Elekter. Koostöö eesmärk on kaasata Harju Elektrit startup investeeringute maailma, innustades seeläbi idufirmasid üha rohkem arendama kõrgtehnoloogilisi ideid ja […]

ARTICLE POSTED

12 Oct, 2019

Meil on rõõm teatada, et novembri alguses sõlmisime koostöölepingu ASiga Harju Elekter. Koostöö eesmärk on kaasata Harju Elektrit startup investeeringute maailma, innustades seeläbi idufirmasid üha rohkem arendama kõrgtehnoloogilisi ideid ja pakkuda neile omalt poolt parimaid võimalusi investeeringute kaasamiseks.

Nii EstBANi kui Harju Elektri eesmärgiks on tegutseda ühiselt idufirmade investeeringuks ettevalmistamise, äriinglite koosinvesteerimisvõimaluste loomise ja investorite ning suurkorporatsioonide investeerimisteadlikkuse tõstmisega.

“Harju Elekter kohtab igapäevaselt palju uusi innovaatilisi ettevõtteid, kuhu võiks investeerida, ent meie kogemused ja teadmised jäävad väheseks, et startuppidesse ressurssi paigutada. EstBANi investoritega projekte hinnates saame valdkonnapõhist teadmust juurde,” ütles Harju Elektri juhatuse liige Tiit Atso. 

“Eesti vajab tihedamat koostööd suurettevõtete ja startupi valdkonna esindajate vahel. Tahame korporatsioonidel aidata teha nutikaid ja kaalutletud investeerimisotsuseid ja samaaegselt pakkuda idufirmadele võimalust teha koostööd maailma tipptasemel suurettevõtetega, kel on võimekust idufirmasid toetada rahaliselt, teadmiste-oskuste ja ka kliendibaasiga,” sõnab EstBANi juhatuse esimees Ivo Remmelg.

Harju Elekter Grupp on juhtiv kesk- ja madalpinge elektri- ja automaatikaseadmete valmistaja Baltimaades ning tuntud ja tunnustatud tootja Skandinaavia riikides. Harju Elektri põhitegevust toetavad lehtmetalltoodete tehas Eestis ning tööstuskinnisvara arendamine ja rentimine.

EstBAN on ettevõtetesse varases arenguetapis investeerivate ingelinvestorite katusorganisatsioon, mille eesmärk on ettevõtluskeskkonna arendamine ja ingelinvesteeringute mahu suurendamine. EstBANil on 150 äriinglist liiget.

Read more articles

How to fundraise – summer viewing for current and future founders

How to fundraise – summer viewing for current and future founders

During the New Nordic Leads investment training programme, there were a bunch of video tutorials made for early stage startups and those interested in startup funding, to cover all things related to fundraising. So to keep you comfortably busy (but not too much,...

EstBAN members’ season ending

EstBAN members’ season ending

On June 15th EstBAN we celebrated the end of the 1st half of 2022 and summarized the season in Cafe Opera. EstBAN has never been so active, with so many members, partners and activities. There are 260+ members, some more active at a given moment than others, as well...

New Nordic Leads wraps up with a cross-border BBQ

New Nordic Leads wraps up with a cross-border BBQ

After 2 years of educating startups and networking between angels, unfortunately mostly via zoom, about a 100 of us – startups and investors set to meet up in person in Helsinki for an international BBQ. We had a great time with all the angels and companies who were...

Share This